Kontakt/Współpraca

adres e-mail: kasetapolska@gmail.com

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarte na różnego rodzaju współpracę z artystami i wydawcami, czytelnikami.

  • Jeśli chcesz, żeby Kaseta napisała recenzję Twojego nowego materiału – napisz do nas! Do wiadomości prosimy o załączenie nagrań w dobrej jakości, zdjęć oraz krótkiej notki. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Recenzja + nazwa zespołu/artysty”.
  • Jeśli chcesz, żeby Kaseta dodała Twój profil do bazy artystów –  napisz do nas! Do wiadomości załączcie zdjęcie i notatkę. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Baza + nazwa zespołu/artysty”.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani, żeby Kaseta promowała Waszych artystów prosimy o przesłanie materiałów dla mediów. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Promocja + nazwa wydawcy + nazwa zespołu/artysty”.

*Zastrzegamy sobie prawo do subiektywnego wyboru materiału, który ukazuje się na naszym portalu. Nie zamieszczamy nic, co nie spełnia naszych oczekiwań i nie wpasowuje się w nasz kanon. Dodatkowo informujemy, że akceptujemy TYLKO polskich artystów oraz składy międzynarodowe, w których skład wchodzą Polacy.

  • Jeśli masz lekkie pióro, interesuje Cię polska muzyka, masz coś do powiedzenia i chciałbyś dla nas pisać – napisz do nas. W wiadomości napisz o sobie i załącz dwa napisane przez siebie teksty o tematyce muzycznej. Współpraca ta ma charakter wolontariatu. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Wolontariat”.
  • Jeśli byłeś na koncercie i chcesz podzielić się z innymi wrażeniami – napisz do nas. Do wiadomości załącz relację z wydarzenia, ewentualne zdjęcia/filmiki. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Relacja”.
  • W przypadku chęci nawiązania jakiejkolwiek innej współpracy prosimy w temacie wpisać „Współpraca”.

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s